Tradycyjny jarmark świąteczny powraca na rynek w Bieruniu

Tradycyjny jarmark świąteczny powraca na rynek w Bieruniu

Na miejscowy rynek w Bieruniu, jak co roku, zawita tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Tym razem, wyjątkowe atrakcje dla osób w każdym wieku zaplanowane są na dwa dni – sobotę i niedzielę, 16 i 17 grudnia. Oto co możemy spodziewać się podczas tegorocznej edycji świątecznego jarmarku.

Pierwsze informacje o tym, że bieruński Rynek na krótko zamieni się w prawdziwe centrum świątecznych atrakcji, przekazano w zaproszeniu od miasta Bieruń, burmistrza Krystiana Grzesicy oraz Bieruńskiego Ośrodka Kultury. Wszyscy oni serdecznie zapraszają na tegoroczne, wyjątkowo obfitujące w atrakcje, wydarzenie.

Jedną z największych nowości jest olśniewająca iluminacja w kształcie ogromnej bombki, idealna do zrobienia pamiątkowych zdjęć. To nie jedyna okazja do uwiecznienia wspomnień – na miejscu będzie też specjalna świąteczna ramka. Dla najmłodszych przygotowano darmową karuzelę.

To jednak dopiero początek atrakcji. Jak podkreśla burmistrz Bierunia, Krystian Grzesica, przez dwa dni rynek zamieni się w prawdziwe epicentrum przedświątecznych emocji. Obfitować będzie w występy artystyczne, a niepowtarzalna świąteczna atmosfera pozwoli poczuć magię tych wyjątkowych dni. Nie można tego przegapić!