Walentynkowy autobus: romantyczna podróż pomiędzy Bieruniem a Tychami

Walentynkowy autobus: romantyczna podróż pomiędzy Bieruniem a Tychami

Mieszańcy Bierunia i Tychów otrzymali niecodzienną propozycję spędzenia Dnia Zakochanych. Na trasę łączącą oba miasta wyruszył wyjątkowy autobus, stały się mobilnym symbolem miłości. Jest to nietuzinkowa atrakcja, która ma na celu wprowadzenie mieszkańców w romantyczny klimat związany z tradycyjnymi obchodami święta zakochanych, które w Bieruniu są obchodzone bardzo uroczyście.

Ten niepowtarzalny walentynkowy autobus został starannie przygotowany, tak aby każdy z pasażerów mógł poczuć wyjątkową atmosferę tego dnia. W nowoczesnym pojeździe z taboru PKM – Solaris IV generacji – zadbano o walentynkową dekorację zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Autobus ten ma za zadanie służyć jako symboliczny most łączący serca mieszkańców tych dwóch sąsiadujących ze sobą miast.

Podróżujący linią numer 31 mają okazję do wykonania romantycznych selfie ze śmiesznymi tekstami w dymkach, zawierającymi wyznania miłosne w dialekcie śląskim, takie jak „Dej kusika” czy „Jo Ci przaja”. Dodatkowo, na oparciach foteli zamontowano naklejki z dowcipnymi napisami typu: „Nie ma mnie na Tinderze, ale znajdziesz mnie w Bieruniu”.