Walentynkowy konkurs w Bieruniu

Walentynkowy konkurs w Bieruniu

Choć walentynki obchodzi się w całym kraju (i w wielu, wielu miejscach poza jego granicami), to w Bieruniu nabierają one szczególnej rangi. W końcu św. Walenty jest oficjalnie patronem miasta. Władze doskonale o tym wiedzą i dlatego zorganizowały specjalny konkurs.

Chodzi o stworzenie ciekawych i oryginalnych życzeń walentynkowych. Najlepsze znajdą się na specjalnej kartce walentynkowej wydanej przez miasto. Za udział w konkursie można zdobyć dwie nagrody, czyli nagrodę główną i nagrodę publiczności.

Czytaj także: Nastąpił przełom w budowie bieruńskiego odcinka drogi S1

Walentynki – święto zakochanych

Walentynki wzbudzają u ludzi mieszane uczucia. Jedni uznają je za głupstwo, któremu nie warto poświęcać uwagi. Dla innych to wyjątkowa i romantyczna okazja, żeby spędzić magiczny czas z ukochaną osobą. Bez względu na to, jakie mamy podejście do tego dnia, stało się ono na stałe częścią globalnej kultury.

Tego dnia zakochani wręczają sobie drobne upominki, zapraszają się na romantyczne kolacje czy idą wspólnie na parkiet. Doskonale wiedzą o tym przedsiębiorcy, którzy oferują swoim klientom różne zniżki lub specjalne produkty z tej okazji. Przykładem mogą być perfumerie, które obniżają ceny perfum. W końcu buteleczka z ładnie pachnącym płynem to idealny prezent dla drugiej połówki.