Tragiczny wypadek samochodowy na ulicy Hołdunowskiej – mężczyzna zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo

Tragiczny wypadek samochodowy na ulicy Hołdunowskiej – mężczyzna zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo

Makabryczne wydarzenia rozegrały się 14 lutego 2024 roku około godziny 6:00 na ulicy Hołdunowskiej w Lędzinach, gdzie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Zgodnie z informacjami udzielonymi przez lokalną jednostkę policji, kierowca pojazdu stracił przytomność podczas jazdy i uderzył prosto w drzewo. Tragicznie, zginął na miejscu.

Okoliczności tego tragicznego wypadku zostały opisane przez funkcjonariuszy policji. W środę, 14 lutego 2024 roku, dokładnie o godzinie 6:30 rano, na ulicy Hołdunowskiej, nieopodal skrzyżowania z ulicą Fredry, miało miejsce zamieszanie. Według przekazanych przez jednostkę policyjną informacji, 58-letni mężczyzna prowadzący pojazd nagle zasłabł. W rezultacie stracił kontrolę nad pojazdem, zboczył z trasy i uderzył w drzewo.

Policja w Bieruniu potwierdziła, że na podstawie początkowych ustaleń oficerów pracujących na miejscu zdarzenia, mężczyzna niespodziewanie stracił przytomność za kierownicą. To doprowadziło do tego, że auto zjechało na prawą stronę jezdni i uderzyło nie tylko w drzewo, ale również w ławkę.

Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, życia 58-letniego kierowcy nie udało się uratować. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Policja w Bieruniu potwierdziła tę tragiczną wiadomość i poinformowała o nieskutecznych próbach reanimacji kierowcy przez zespoły ratowników.