Tragiczne zdarzenie w Bieruniu: Znaleziono ciała młodego rodzeństwa

Tragiczne zdarzenie w Bieruniu: Znaleziono ciała młodego rodzeństwa

W mieście Bieruń doszło do tragicznego wydarzenia, kiedy to odkryto ciała dwóch osób – młodej kobiety w wieku 36 lat i młodzieńca, który miał zaledwie 23 lata. Śledczy pod nadzorem prokuratury zostali natychmiast skierowani na miejsce tragedii, aby prowadzić dochodzenie mające na celu wyjaśnienie szczegółów tego smutnego incydentu.

Dramatyczna sytuacja została odkryta 21 października, około godziny 12.45. Dyżurny oficer bieruńskiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z lokalnych mieszkań znaleziono zwłoki dwóch osób. Ciała nie miały żadnych widocznych śladów obrażeń – relacjonuje młodsza aspirant Katarzyna Szewczyk, oficer prasowy bieruńskich stróżów prawa.

Zmarli, 36-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna, byli rodzeństwem i mieszkali razem ze swoimi rodzicami. Makabryczne odkrycie miała dokonać ich matka. Śledztwo w sprawie tej tragedii jest prowadzone przez bieruńską policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

„Nasze działania skupiają się na wyjaśnieniu, czy doszło do próby samobójczej dwóch osób, których ciała zostały odkryte 21 października w jednym z bieruńskich mieszkań” – mówi prokurator Maria Paszek z Prokuratury Rejonowej w Tychach. „Główną hipotezą jest podejrzenie o samobójstwo poprzez spożycie substancji, które przy dużej ilości mogą być szkodliwe dla organizmu” – dodaje.