Zagadkowe zaginięcie 32-letniej Małgorzaty Wybraniec: ostatni kontakt z rodziną 21 kwietnia

Zagadkowe zaginięcie 32-letniej Małgorzaty Wybraniec: ostatni kontakt z rodziną 21 kwietnia

Małgorzata Wybraniec, 32-latek, po raz ostatni nawiązała kontakt z członkami swojej rodziny dnia 21 kwietnia. Od momentu tego ostatniego telefonu, kobieta ta nie dała o sobie znać i nie powróciła do domu. Funkcjonariusze policji wzywają obywateli do pomocy w poszukiwaniu zaginionej.

Kalendarium zdarzeń mówi, że to właśnie 21 kwietnia, w niedzielę, około godziny 15, Małgorzata Wybraniec połączyła się telefonicznie ze swoją rodziną. Niestety, od tej chwili wszelki kontakt z nią urwał się. Nie pojawiła się też w miejscu swojego zamieszkania, co martwi jej najbliższych.

Opis fizyczny zaginionej to kobieta w wieku 32 lat, o wzroście wynoszącym 165 cm i szczupłej budowie ciała. Jej włosy, w kolorze blond, sięgają do ramion. W dniu jej zaginięcia miała na sobie sweterek sportowy z kapturem, szare spodnie typu dresowego oraz buty sportowe.

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Zaginionej. Wszystkie takie wskazówki są niezmiernie cenne i mogą okazać się kluczowe w dalszych poszukiwaniach. W przypadku posiadania choćby drobnej informacji, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Bieruniu (numer telefonu: 47 85 272 55) lub poprzez numer alarmowy 112.