Otwarcie Centrum Dystrybucyjnego Action

Otwarcie Centrum Dystrybucyjnego Action

Action to marka, która weszła na polski rynek już jakiś czas temu. Charakteryzuje się tym, że oferuje bogaty wybór różnego rodzaju produktów po stosunkowo niskich cenach. W sklepach sieci Action rozsianych po całym kraju znajdziemy między innymi artykuły papiernicze, a także służące do rysowania i szkicowania. Poza tym sklepy oferują dość duży wybór artykułów do domu – różnego rodzaju siedzisk, luster, obrazów i ramek, a także środków czystości. Wśród asortymentu znajdziemy także odzież damską, męską i dziecięcą, a także różnego rodzaju zabawki dla tych młodszych i nieco starszych dzieci. Action oferuje również wybrane słodycze oraz artykuły spożywcze.

Centrum Dystrybucyjne

Tak rozwinięta sieć sklepów potrzebuje często wielu centrów dystrybucyjnych, które będą dostarczały asortyment do wybranych sklepów. W niektórych przypadkach realizują one również sprzedaż wysyłkową. Jedno z takich centrów powstało właśnie w Bieruniu. Obiekt jest zlokalizowany przy ulicy Logistycznej i obejmuje bardzo dużą powierzchnię, gdyż całość stanowi ponad 60 000m2. Na razie centrum obsługuje 90 sklepów, które są zlokalizowane w pobliżu, a więc w południowej części Polski, jednak plany są dużo bardziej rozwinięte. W przyszłości centrum dystrybucyjne ma obsługiwać dodatkowych 200 sklepów rozmieszczonych w różnych miejscach.

Nowe miejsca pracy

Dzięki pojawieniu się na mapie Bierunia Centrum Dystrybucyjnego Action, pojawiły się także nowe miejsca pracy i jest ich stosunkowo dużo, gdyż około 200. Co prawda magazyn został otwarty dopiero 9 lutego, a więc nie są jeszcze do końca znane stanowiska na jakie będzie oferowany nabór, jednak z pewnością można powiedzieć, że będzie to dobra oferta dla mieszkańców Bierunia poszukujących pracy lub planujących zmiany. To czego możemy być pewni to fakt, że będą potrzebni dodatkowi pracownicy na magazynie, przy sortowaniu produktów dostarczanych do określonych sklepów.